Final Results

Printer-friendly versionSend to friendPDF version
N
NAME
TEAM
MEDAL
1 Ohad Livne National Team, Israel
GOLD
2 Andrei-Florin Deneanu University of Bucharest, Romania
GOLD
3 Shahar Carmeli National Team, Israel
GOLD
4 Vlad Alexandru Matei University of Bucharest, Romania
GOLD
5 Alexandru-Marian Damian Politehnica University of Bucharest, Romania
GOLD
6 Catalin Palcu Technical University "Gheorghe Asachi", Romania
GOLD
7 Daniel Drimbe University of Bucharest, Romania
GOLD
8 Flavian Georgescu University of Bucharest, Romania
GOLD
9 Radu Titiu National Team, Romania
SILVER
10 Veliko Dinkov Donchev Sofia University "St. Kliment Ohridski", Bulgaria
SILVER
11 Luca Petre National Team, Romania
SILVER
12 Oana-Maria Camburu University of Bucharest, Romania
SILVER
13 Victor Duta Politehnica University of Bucharest, Romania
SILVER
14 Paul Sârbu Technical University "Gheorghe Asachi", Romania
SILVER
15 Victor Carbune Politehnica University of Bucharest, Romania
SILVER
16 Elad Daniel Zelingher National Team, Israel
SILVER
17 Mihai Barzu Al. I. Cuza University, Romania
SILVER
18 Cosmin Burtea Al. I. Cuza University, Romania
SILVER
19 Dragos Gilca Al. I. Cuza University, Romania
SILVER
20 Stefan Vasilev Savov Sofia University "St. Kliment Ohridski", Bulgaria
SILVER
21 Ilias Zadik National Team, Greece
SILVER
22 Nikolaos Kolliopoulos National Team, Greece
SILVER
23 Silouanos Brazitikos National Team, Greece
BRONZE
24 Dimitra-Dionysia Stergiopoulou University of Athens, Greece
BRONZE
25 Tomer Ezra National Team, Israel
BRONZE
26 Maria Alexandra Bobes National Team, Romania
BRONZE
27 Mihaela-Andreea Vasile Politehnica University of Bucharest, Romania
BRONZE
28 Adriana Bofu Technical University "Gheorghe Asachi", Romania
BRONZE
29 Alexandra-Irina Munteanu University of Bucharest, Romania
BRONZE
30 Eran Alouf National Team, Israel
BRONZE
31 Petar Todorov Bochukov University of Architecture, Civil Engineering and Geodesy, Bulgaria
BRONZE
32 Jonathan Shelah National Team, Israel
BRONZE
33 Borislav Atanasov Valkov Sofia University "St. Kliment Ohridski", Bulgaria
BRONZE
34 Konstantinos Pappelis National Team, Greece
BRONZE
35 Emmanouil Mavrikos University of Athens, Greece
BRONZE
36 Mircea Ioan Cosbuc Al. I. Cuza University, Romania
BRONZE
37 Alexandru Dinu Politehnica University of Bucharest, Romania
BRONZE
38 Konstantin Zhanov Petrov Plovdiv University "Paisii Hilendarski", Bulgaria
BRONZE
39 Aleksandar Ivanov Mitev Sofia University "St. Kliment Ohridski", Bulgaria
BRONZE
40 Fotis Iliopoulos National Team, Greece
BRONZE
41 Victor Andrei Alban National Team, Romania
BRONZE
42 Kingsley Adjenughwure Democritus University of Thrace, Greece
BRONZE
43 Stoyan Dimitrov Dimitrov Sofia University "St. Kliment Ohridski", Bulgaria
BRONZE
44 Lozko Stefanov Lozev University of Architecture, Civil Engineering and Geodesy, Bulgaria
BRONZE
45 Nikolaos Panagiotakos National Team, Greece
BRONZE
46 Petar Hristov Stoyanov University of Architecture, Civil Engineering and Geodesy, Bulgaria
PARTICIPATION
47 Marilena Moruz Al. I. Cuza University, Romania
PARTICIPATION
48 Dan Filimon Politehnica University of Bucharest, Romania
PARTICIPATION
49 Violeta Dimova Filipova University of Architecture, Civil Engineering and Geodesy, Bulgaria
PARTICIPATION
50 Ivan Dimitrov Yorgov University of Veliko Turnovo "St. Cyril and St. Methodius", Bulgaria
PARTICIPATION
51 Simeon Vladimirov Hantov University of Veliko Turnovo "St. Cyril and St. Methodius", Bulgaria
PARTICIPATION
52 Ioannis Seitanidis Democritus University of Thrace, Greece
PARTICIPATION
53 Christoforos Zamparas University of Athens, Greece
PARTICIPATION
54 Tomina Krasteva Petrova Plovdiv University "Paisii Hilendarski", Bulgaria
PARTICIPATION
55 Vladislav Nikolov Naydenov Plovdiv University "Paisii Hilendarski", Bulgaria
PARTICIPATION
56 Theodoros Karageorgos University of Athens, Greece
PARTICIPATION
57 Dimitar Ninevski National Team, Rep.Macedonia
PARTICIPATION
58 Iva Georgieva Pahleva Plovdiv University "Paisii Hilendarski", Bulgaria
PARTICIPATION
59 Dejan Rangelov Plovdiv University "Paisii Hilendarski", Bulgaria
PARTICIPATION
60 Diana Vasileva Mavrova University of Architecture, Civil Engineering and Geodesy, Bulgaria
PARTICIPATION
61 Boryana Georgieva Valeva University of Architecture, Civil Engineering and Geodesy, Bulgaria
PARTICIPATION
62 Teodor Georgiev Tonev University of Architecture, Civil Engineering and Geodesy, Bulgaria
PARTICIPATION
63 Nevena Evgenieva Georgieva University of Veliko Turnovo "St. Cyril and St. Methodius", Bulgaria
PARTICIPATION
64 Mirena Vladimirova Dobcheva University of Veliko Turnovo "St. Cyril and St. Methodius", Bulgaria
PARTICIPATION
65 Tasho Stiliyanov Stojchev University of Architecture, Civil Engineering and Geodesy, Bulgaria
PARTICIPATION
66 Georgia Tokamani Democritus University of Thrace, Greece
PARTICIPATION